Trwa rekrutacja na kolejną edycję studiów podyplomowych ? „Elementy metodologii badań empirycznych w medycynie i zastosowania statystyki w badaniach biomedycznych”


Z przyjemnością informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem oraz bardzo dobrymi opiniami ze strony osób uczestniczących w pierwszej edycji rozpoczął się nabór na kolejną edycję studiów podyplomowych „Elementy metodologii badań empirycznych w medycynie i zastosowania statystyki w badaniach biomedycznych”.

Jest to wspólne przedsięwzięcie Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i StatSoft Polska. Zajęcia są prowadzone w formie wykładów i warsztatów przez wybitnych naukowców prowadzących badania w obszarze szeroko pojętej biomedycyny oraz posiadających szeroką wiedzę i doświadczenie w stosowaniu metod statystycznych (m.in.: z Collegium Medicum UJ, Uniwersytetów Medycznych w Łodzi, Poznaniu, Lublinie i Białymstoku oraz Polskiej Akademii Nauk) jak również doświadczonych analityków StatSoft Polska.

Słuchacze studiów otrzymują bogatą wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie statystycznych aspektów projektowania badań empirycznych w biomedycynie, poprawnego doboru metod analizy statystycznej, interpretacji ich wyników oraz przygotowywania publikacji medycznych. Wszystkie analizy są ilustrowane przykładami analiz w środowisku programu Statistica z wykorzystaniem wyników rzeczywistych badań.

Więcej informacji.