Studia podyplomowe „Elementy metodologii badań empirycznych w medycynie i zastosowania statystyki w badaniach biomedycznych”

Rozpoczęła się rekrutacja na kolejną, czwartą edycję studiów podyplomowych „Elementy metodologii badań empirycznych w medycynie i zastosowania statystyki w badaniach biomedycznych”. Sprawdzony podczas wcześniejszych edycji program studiów, obejmujący m. in. projektowanie badań empirycznych w biomedycynie, zasady poprawnego doboru metod analizy statystycznej, wykonanie analiz w środowisku programu Statistica jak również wykorzystanie wyników rzeczywistych badań oraz interpretacja ich wyników i przygotowywanie publikacji medycznych gwarantuje zdobycie cennej wiedzy i umiejętności praktycznych.

Studia są organizowane przez Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi we współpracy ze StatSoft Polska. Zajęcia są prowadzone przez zespół doświadczonych badaczy z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Colegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz wykładowców, konsultantów i analityków StatSoft Polska.

Dzięki odpowiedniemu doborowi programu i wykładowców kolejne edycje tych studiów cieszą się wysokimi ocenami uczestników. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat studiów.