StatSoft Polska wśród „Mistrzów szkoleń”

Mistrzów szkoleń
W listopadowym numerze miesięcznika PROFIT ukazał się ranking najlepszych w Polsce firm szkoleniowych. Ogólnopolskie badania „Rekomendacje liderów rynku w zakresie szkoleń” przeprowadziła w sierpniu 2001 roku firma badawcza Data Group na próbie 100 dużych i średnich przedsiębiorstw, które prowadzą aktywną politykę szkoleniową. 65% przebadanych firm znalazło się na liście największych przedsiębiorstw tygodnika POLITYKA. Każda z przebadanych firm rekomendowała firmy szkoleniowe, z którymi współpracowała i z których usług była najbardziej zadowolona. Elita najlepszych i największych firm szkoleniowych została wyłoniona na podstawie największej liczby rekomendacji i łącznej liczby odbiorców szkoleń. Jednak decydującym kryterium w wytypowaniu „Mistrzów szkoleń” był poziom zadowolenia i jakość kursów.
Firmy szkoleniowe zostały ocenione w kategoriach: prawo, zarządzanie, księgowość, jakość i informatyka. StatSoft Polska otrzymał wyróżnienia: „Najlepsi w szkoleniach z ZARZĄDZANIA”, „Najlepsi w szkoleniach z JAKOŚCI”, „Najlepsi w szkoleniach z INFORMATYKI” i „Najpopularniejsze szkolenia liderów w kategorii INFORMATYKA”.

StatSoft Polska specjalizuje się w szkoleniach i kursach praktycznej analizy danych i statystyki we wszelkich obszarach zastosowań. Kursy prowadzone są przez specjalistów dysponujących rozległą wiedzą i doświadczeniem – praktyków, pracowników wyższych uczelni i pracowników StatSoft Polska. W standardowej ofercie mamy kilkadziesiąt kursów prowadzonych regularnie w naszej doskonale wyposażonej pracowni komputerowej w małych, kilkuosobowych grupach. Szczególnie polecamy kursy przygotowane na specjalne zamówienie i dostosowane do potrzeb zamawiającego, prowadzone u nas lub w siedzibie zamawiającej firmy. StatSoft Polska działa od 1995 roku i w tym czasie przeszkolił tysiące osób na kilkuset kursach. Obszerne informacje na temat organizowanych przez StatSoft Polska szkoleń (m. in. na bieżąco aktualizowany terminarz ) można znaleĽć na naszych stronach internetowych pod adresem Szkolenia otwarte.