Elektroniczny Podręcznik Statystyki
– wyszukiwarka pojęć statystycznych na Twojej stronie internetowej

Od wielu lat na naszej stronie internetowej udostępniamy polską wersję Elektronicznego Podręcznika Statystyki, który cieszy się bardzo duża popularnością. Podręcznik oferuje pomoc w zrozumieniu, a także stosowaniu metod statystycznych. Przedstawiony materiał został opracowany przez dział R&D firmy StatSoft, w oparciu o wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów statystycznych dla studentów oraz analityków, i obejmuje szeroką gamę zastosowań, włączając zastosowania biznesowe, prognozowanie, nauki społeczne i badania ankietowe, badania laboratoryjne (biomedyczne, rolnicze, itp.), data mining, zastosowania w inżynierii i kontroli jakości, a także wiele innych.

Teraz wszystkie osoby, które chciałby wzbogacić zawartość swoich stron internetowych, mogą na nich umieścić wyszukiwarkę pojęć Internetowego Podręcznika Statystyki. W tym celu można wykorzystać specjalnie do tego celu przygotowany skrypt. Zachęcamy wszystkich Państwa, do umieszczania linków do tej publikacji oraz wyszukiwarki pojęć na internetowych stronach i portalach popularyzujących wszelkie zastosowania statystycznej analizy danych.
Aby umieścić na swojej stronie internetowej formularz umożliwiający wyszukiwanie pojęć Internetowego Podręcznika Statystyki należy zawartość strony poszerzyć o załączony skrypt w języku html.

 Elektroniczny Podręcznik Statystyki - wyszukiwarka pojęćSkrypt do pobrania